KURUMSAL HİZMETLER

Toplantı ve Organizasyon Yönetimi (EMM)

Dünyanın dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve yönetim konusunda deneyimli ekibimizle tüm toplantı ve organizasyonlarınızda sizin yanınızdayız. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm toplantı ve organizasyonlarda kişi sayısı kaç olursa olsun, memnuniyetinizi odak noktamızda tutarak tüm planlarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Teşvik Gezileri

Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak için teşvik gezilerini düşünebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki sınırsız konaklama noktasından birini seçin ve gezinizin konseptini belirleyin. Geriye kalan tüm detayları ise bize bırakın!

Bayi Gezileri

Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak için zaman zaman tüm çalışanlarınızı bir araya getirmeniz gerekebilir. Belki de daha önce hiç birbirini görmemiş kişileri ortak bir hedefe yönlendirmek oldukça güçtür, toplantının verimini arttırabilmek için birtakım farklılıklar yaratmanız gerekebilir. Endişelenmeyin, Voli Centro bayi gezilerinizde de yanınızda. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunarak bütçe ve lokasyona karar veriyoruz. Sonrasında konuklarınız dünyanın en ilginç yerlerini profesyonel ekibimizle keşfediyor ve geziden mutlu ayrılıyorlar. Sizlerse bayi gezilerinizin ne kadar verimli geçtiğini gelişmiş raporlama sistemimizin verilerini incelediğinizde görebiliyorsunuz.

Kongre Katılım Hizmetleri

Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin dünyanın birçok noktasında işinizle ilgili kongre ve fuarlar düzenlenmektedir. İster bizzat katılın, isterseniz konuklarınızı ağırlayalım; organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok, biz daima yanınızdayız. Kayıtlarınızın yapılması, uçak bileti, vize alımı gibi işlemlerinizi sizler adına yürütüyor; organizasyondan memnun ayrılmanızı sağlıyoruz.

Ürün Lansmanları

Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak için de bize başvurabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, sizlerle birlikte bir ekip oluşturarak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda konsepti belirleyecek ve lansman için gerekli tüm hazırlıklara başlayacak. Süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkları detaylandırarak en iyi hizmeti vermek için çalışacaktır. Sizlerse lansman günü Voli Centro ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

UÇAK BİLETİ

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri. Uçak bileti almanın en kolay yolu!

İncele

OTEL REZERVASYONU

Tatil otelleri, şehir otelleri, yurtiçi ve yurtdışı otelleri, sizin için en uygun seçenekler...

İncele

YURTİÇİ & YURTDIŞI TURLAR

Yurtiçi ve yurtdışı birbirinden kaliteli turlar sadece sizin için özel olarak hazırlandı.

İncele

VİZE HİZMETLERİ

Vize başvurularınız için en kapsamlı ve en pratik bilgileri sizler için hazırladık.

İncele